Kan iemand een kaart 2019/2020 update uitvoeren in een a3 2016 facelift voor een acceptabel bedrag? Vind de verschillen nogal groot. Zo vraagt vw voor een kaart update in een golf 7 25 euro en rekent audi voor een kaart update 199 euro.
Je zult toch hiervoor naar de dealer toe moeten gaan. En dan zou ik eigenlijk even wachten want 2020 kaart komt binnenkort uit voor Audi A3 etc.
VW systeem is anders, kaart materiaal is wel hetzelfde maar de activatie is anders. Dat je 25 euro betaald bij VW is belachelijk, want je kunt het gratis zelf downloaden via het officiële Discover Care programma van VW.
Origineel VCDS Hex-net | VCP | Odis-S | Odis-E | Regio Den Haag | Rainesh@hotmail.com
Rainesh, inderdaad je kunt die gratis downloaden maar ik niet in ieder geval. De update duurt 3 volle dagen om te downloaden en vervolgens bij 90 % kapt hij alles af en is hij mislukt. En dan vraagt de dealer 25 euro voor de update omdat het programma van vw niet werkt.
Tom, ik vraag hier om een update die normaal gratis te downloaden is en ging er vanuit dat dit hetzelfde geregeld was als bij vw. En als diegene dan de update in mijn auto doet hoeft dat niet voor niks, Illegale software hoef ik niet in mijn auto.
Ik gebruik het officiële VW programma probleemloos om de T-Roc van mijn ouders steeds te updaten. Gaat altijd prima.
Voor de Audi A3 kaarten zul je toch naar de dealer toe moeten.
Origineel VCDS Hex-net | VCP | Odis-S | Odis-E | Regio Den Haag | Rainesh@hotmail.com
Ik heb de MMI plus en vorige maand de laatste kaart ingelezen via de auto. Dat werkt goed en scheelt een prijzig bezoek aan de dealer. Echter blijf ik me verbazen over de fouten die in de navigatiegegevens en manier van berekenen zitten.
* A2 bij Utrecht in noordelijke richting. Als ik naar de A12 wil, dan krijg ik een hele aparte route voorgeschoteld. Deze lijkt op een lus. De navigatie wil eigenlijk dat ik de afslag voorbij rijd en dan de verkeerde afslag neem, om vervolgens terug te rijden en wel de goede afslag te nemen.
* De stationsstraat in Alphen a/d Rijn is al jaaaaaaaren van een kant afgesloten. In de laatste update blijft die me in deze straat sturen, maar dat kan niet, want afgesloten.
Ik snap dat er best een foutje in kan sluipen of blijven zitten, maar met name die structurele soms kleine vreemde routafwijkingen irriteren me.
Herkent iemand dit soort zaken?
De stationsstraat is dus eenrichtingsverkeer geworden neem ik aan?
Van welke kant is hij afgesloten? Vanuit de kant van Prins Bernhardlaan of Prins Hendrikstraat?
Als je het even doorgeeft, kan ik dat wijzigen en dan is het de volgende update wel aangepast. Heb je nu helaas niks aan, maar dan is het in ieder geval voor een volgende update wel aangepast
O als we via deze weg wijzigingen door mogen geven In Amsterdam mag je als je uit de "Asingaborg" komt niet linksaf "De Boelelaan" op. Dat mag volgens de navigatie wel.