Resultaten 1 tot 7 van de 7

Onderwerp: 2.0 TDI 125 kW verliest vermogen en motor schudt bij stationair draaien

  1. #1

    Standaard 2.0 TDI 125 kW verliest vermogen en motor schudt bij stationair draaien

    Ben sinds Mei de eigenaar van een A4 2.0 TDI 125 kW Avant S-Line en heb er helaas veel problemen mee:
    1. Reeds twee keer stil gevallen op de A2, beide keren de pompverstuiver kapot, plus eenmaal de gasklep
    2. Motor schudt soms als ie stationair draait (voor het stoplicht, niet alleen na start)
    3. Motor verliest soms plotseling vermogen

    Ben al meerdere keren bij de Audi dealer geweest en ondertussen zijn gasklep, brandstof filter en de banden vervangen, ik tank nu op aanraden van de dealer V-Power Diesel, maar het probleem is niet weg. De dealer heeft er een weekend mee rond gereden (met een meetkast), maar ze kunnen niets vinden. Probleem is dat het niet elke rit gebeurt. De dealer weet 't nu niet meer.

    Lees op het forum over soortgelijke problemen, maar dan voornamelijk met oudere (?) motoren. Iemand enig idee wat ik nog zou kunnen proberen? De auto heeft nu 97K gelopen.

  2. #2
    djeetn's Avatar
    Algemeen Auto Social
    Sinds
    11 2010
    Leeftijd
    63
    Posts
    91
    Kudos
    0
    Auto
    Audi A4
    Land
    Land

    Standaard Re: 2.0 TDI 125 kW verliest vermogen en motor schudt bij stationair draaien

    pff,dat kan vele oorzaken hebben,roetfilter al gechekt? kbegin dan met het gemakkelijkste.als de dealer het al niet weet probeer een andere dealer of een diesel specialist

  3. #3

    Question Re: 2.0 TDI 125 kW verliest vermogen en motor schudt bij stationair draaien

    Ik heb ook een A4 2.0 TDi 140pk. Ik heb precis hetzelfde problemem meegemaakt. Ik ben bij 5 verschillende garages geweest en bij de dealer.
    Antwoord garage 1+2: distributie+spanrol vervangen
    Antwoord garage 3: 2 massavliegwiel
    Antwoord garage 4: oliepomp en/of benzinepomp
    Antwoord garage 5: geen idee
    Antwoord dealer: schudden is normaal bij mij auto, en het is een bekend probleem; vermogen verlies door mogelijke vuil diesel of niet goed gesmeren turbo of
    olie bij de brandstof of brandstof filter

    zou dan iemand ieats meer erover kan zeggen?

  4. #4
    Daro
    Guest

    Standaard Re: 2.0 TDI 125 kW verliest vermogen en motor schudt bij stationair draaien

    Geen voorsprong door techniek dus....hoor erg veel problemen hierover, ik vind ze zowat met de dag minder betrouwbaarder worden het merk in het algemeen.

  5. #5
    djeetn's Avatar
    Algemeen Auto Social
    Sinds
    11 2010
    Leeftijd
    63
    Posts
    91
    Kudos
    0
    Auto
    Audi A4
    Land
    Land

    Standaard Re: 2.0 TDI 125 kW verliest vermogen en motor schudt bij stationair draaien

    mijn beslissing is genomen! heb mijn a4 2.0tdi verkocht,ik kan niet meer met die onrust rijden!heb een oersterke 19tdi 2007 limo gekocht,kvind dat heel erg want die 136 pk zal ik missen.in bijlage mijn andere a4 andere foto's volgen nog eind april[ATTACH]95245
    Bijgevoegde Afbeeldingen Bijgevoegde Afbeeldingen


  6. #6
    Rol-Co's Avatar
    Algemeen Auto Social
    Sinds
    04 2007
    Posts
    10.135
    Kudos
    1
    Auto
    Audi S4

    Standaard Re: 2.0 TDI 125 kW verliest vermogen en motor schudt bij stationair draaien

    Ah die 136 pk heb je zo weer hoor als je wilt, klein chippie rijd zoiezo wat fijner.
    2x Audi S4 Avant Quattro Tiptronic (b7) V8, phantom black pearl & sea silber, only milk and juice come in 2 liters.

  7. #7

    Standaard Re: 2.0 TDI 125 kW verliest vermogen en motor schudt bij stationair draaien

    De turbo is net schoongemaakt en er is geen vermogen verlies meer. (de auto was al lang geleden getuned naar 170 pk). Als die schudden normaal is bij 2.0 tdi common rail motoren van 2005-2006... moet ik dan ermee leven ...

  8. Ad

Forum Rechten

  • Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen
  • Je mag geen reacties plaatsen
  • Je mag geen bijlagen toevoegen
  • Je mag jouw berichten niet wijzigen
  •