Het lijkt wel een slechte B-film..
Het is een echte B-film, jammer genoeg geen kortfilm
Ik stond op het punt hem terug naar de dealer in Duitslands te brengen. Maar dan ontdekten we de scheur in de trillingsdemper, dus het zou onverantwoord zijn zo naar nog eens 400km te rijden.
Morgen is de voorbumper gemonteerd en mag ik hem ophalen, dus ik zal Audi assistance ter plaatse opbellen en hem laten takelen naar de Belgische dealer. Eens zijn de trillingsdemper vervangen hebben ga ik er mee naar Dekra.
Eens ik het rapport heb rij ik er mee naar Duitsland en laat ik hem daar staan. Ik ga ook bekijken hoe ik hen in gebreke kan stellen.
Wordt vervolgd!
Beste,
Dit zou je inderdaad verwachten van Audi. Maar helaas staat de wagen ondertussen terug 2 weken bij de dealer. Ze wachten nog op de trillingsdemper en naar verluid ook gereedschap om de trillingsdemper te plaatsen. Dit zegt genoeg denk ik!
Ik krijg zelfs geen vervangwagen... stel u voor!
het lijkt mij sterk dat door de trillingsdemper te vervangen de koppeling en de remmen plots zullen werken naar behoren. De trillingsdemper is gescheurd doordat het volgens mij de trillingen niet kon opvangen die de injectoren generen, enzoverder enzovoort.. domino effect van kwaad naar erger!!
Eens we de wagen terug in ons bezit krijgen zal Dekra Belgie een expertise uitvoeren om vervolgens de wagen naar Dekra Duitsland te brengen voor een tweede expertise. Eens het rapport van de expertise binnen is zal mijn rechtsbijstand de verkoper in Duitsland in gebreke stellen.
Ik begrijp nu volkomen waarom ze de zaakvoerder van Audi Duitsland in 2018 in de gevangenis hebben gestoken.
Audi is al lang niet meer wat het ooit geweest is.
Www.rechtsanwalt-Ecke.de
Heb ik goede ervaringen mee. Verzekerings, verkeer en schaderecht is zijn vakgebied.
De beste man is niet bijzonder vriendelijk, houd daar rekening mee als je hem belt. Hij is echter wel goed, duidelijk en recht door zee.
Succes.
@Audifin Ik heb het volgens mij al een paar keer gevraagd, maar wat zegt de Duitse verkoper op heel dit verhaal? Als zij van niets weten van je Belgische drama vang je allicht bot als je de aanval op hen opent. Voor zover ik weet is dit typisch Europees geregeld recht. Ik kan mij inmiddels voorstellen dat je deze auto graag retour doet. Als je inderdaad niet normaal uit dit conflict komt met de DUITSE dealer waar je de auto hebt gekocht, is er volgens mij ook nog een mogelijkheid om de ECC in jouw land te raadplegen. Dat is European Consumer Centre die gratis advies kan geven in dit soort gevallen omdat het Europees recht betreft. In Nederland doen zij in ieder geval ook bemiddeling bij conflicten, wat zij in België doen weet ik niet. Misschien is het een belletje waard.
Beste Razor,
De dealer in Duitsland. Audi Leverkusen heb ik vanzelfsprekend als eerst gecontacteerd, via ettelijk emails heeft deze mij beloofd een oplossing aan te bieden, hij bevestigde zelf na het zien van filmpjes dat de wagen niet naar Duitsland mocht gereden worden, gezien zij vermoeden dat de motor nog meer schade zou kunnen oplopen.
Na enkele dagen en vele mails en schriftelijke beloftes wist de dealer mij te zeggen dat ik zelf de takeldienst zou moeten betalen. Waarop ik Audi AG schriftelijk contacteerde, zij wisten mij te vertellen dat ik de wagen niet naar Duitsland maar in Belgie bij een dealer moest binnen brengen, gezien zijn een wereldwijd netwerk zouden hebben ter ondersteuning en service van hun Audi's.
Ondertussen reageerde de verkoper in Duitsland al niet meer. en wist ik als laatste te mailen dat ik hem in gebreke zou stellen via de voorziene europese wetgeving. Ik kreeg hier letterlijk nooit een reply op.
En vanaf dan belande mijn wagen bij verscheidene Belgische dealers en meerdere maal bij Audi technical center Belgie (deze zagen de wagen iet graag komen, gezien zij hem niet invoerden) Ondertussen had schriftelijk bevestiging kunnen bemachtigen van een medewerken in de Audi fabriek Hongarije waar toevallig mijn motor werd gemaakt. Die persoon wist mij zelf met 80% zekerheid te vertellen wat de kapotte onderdelen zouden kunnen zijn. geen enkele van deze onderdelen werd vervangen door de Belgische dealers.
Ik ga Audi full forward aanklagen, en ik denk volgende maand een Porsche 911/992 S4 Cabrio te kopen. Weliswaar terug de Volkswagen groep (heb een dubbel gevoel)
De enigste wagen waar ik nooit problemen mee heb ervaren is mijn Mercedes S klasse AMG, maar die was iets te lomp
Hmz zo zeg wat een klote verhaal.
Bedenk mezelf ook wel twee keer voordat ik een nieuwe auto via parallel import aanschaf zeg.
Kastje muur verhaal wordt hier wel erg duidelijk en aangezien de schadepost voor iemand heel groot wordt, is dat afschuiven redelijk goed gaande. Succes met de verdere afhandeling!
Heb mijn wagen naar Duitsland gebracht. En heb sinds die dag nog steeds geen vervangwagen en de dealer LEVERKUSSEN reageert zelfs niet op mijn mails. als ik hen bel om informatie te vragen dan smijten ze gewoon de telefoon dicht.
Heb ondertussen bewijzen dat hun database mijn problemen herkennen. TPI
Ze zijn perfect op de hoogte van het probleem maar ze weigeren te herstellen of hebben er nog geen oplossing voor binnen hun budget!
Ik ga die smeerlappen aanklagen tot ze het daglicht niet meer zien!
Audi heeft 5jaar geleden beslist om de concurrentie te verwijderen binnen hun dealer aanbod. waardoor de huidige mega dealers geen nood meer hebben aan gelukkige klanten. want hoe dan ook moet je bij die zelfde dealer met met je Auto. of je kiest ervoor om naar een ander provencie of stad te gaan met je wagen.
Audi heeft zijn beste dagen gekend. Zou het volledig begrijpen mochten ze de zaakvoerder van Audi terug in de gevangenis steken. Het zijn een bende dieven en crapuul!